Trabzon Dernekleri Federasyonu 5´inci olağan kongresi yapıldı. Başkanlığa Köylümüz İsmail Şatıroğlu seçildi.


 Türkiye genelinde yaptığı başarılı çalışmaları ile ismini sıklıkla duyduğumuz Trabzon Dernekleri Federasyonu bugün 5. Olağan genel kurulunu gerçekleştirildi. Başkanlığa Çaykara Eğridere Mahallesinden işadamı İsmail Şatıroğlu seçildi.
  
TDF genel kurulunda son olarak iki aday karşı karşıya geldi. Sami Kılıç ve İsmail Şatıroğlu aday oldu. 373 oyun kullanıldığı seçimde İsmail Şatıroğlu 239 oy alırken Sami Kılıç ise 139 oyda kaldı.

  
İsmail Şatıroğlu seçimin ardından yaptığı açıklamada," Bu mübarek Ramazan gününde Ülkemizin medarı iftiharı olan ve en önemli markalardan biri konumunu taşıyan, Trabzon İsmini hem Türkiye´de hem de ülke dışında en iyi şekilde temsil eden, bir sivil toplum kuruluşu olan sadece İstanbul´da değil ülkemizin her yerinde muhtelif faaliyetleri olan ülke içinde ve ülke dışında temsilcilikleri bulunan bir dünya federasyonu gibi çalışan

  
TDF´nin yapılan genel kurulunda açık ara oylarla başkanlığa layık gören, oy kullanan bütün üyelerimize ve bu yolda şahsıma yol arkadaşlığı yapacak bütün yönetim kurulu arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. Bundan sonraki sürecin Federasyonumuza hayırlar getirmesini temenni ediyorum, ”dedi.

  

İSMAİL ŞATIROĞLU KİMDİR?
Şafak Okulları Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şatıroğlu 1959 yılında Trabzon'un Çaykara İlçesi Eğridereköyünde  doğdu.1965 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa'ya yerleşti.
İstanbul Vefa Lisesi mezunu olan İsmail Şatıroğlu bölgenin önemli iş adamlarından ve kanaat önderlerinden biridir.
15 yıl gibi uzun bir süre Küçükköy Spor kulübünün başkanlığını yapmıştır.
AK Parti Gaziosmanpaşa kurucularından olan İsmail Şatıroğlu 10 yıl boyunca Gaziosmanpaşa Belediye Meclis Üyeliği yapmıştır.Trabzonlu olmaktan gurur duyduğunu her fırsatta dile getiren ve Gaziosmanpaşa Trabzonlular Derneğinin Kurucu Başkanı,Trabzonspor Kongre Üyesi olan İsmail Şatıroğlu aynı zamanda Trabzon Dernekleri Federasyonu 2.Başkanlığı görevini yürütmektedir.
Çok yönlü ve renkli kişiliğiyle siyaset camiasından ticari hayata, sosyal hayattan spor camiasına kadar bir çok alanda aktif görevlerde bulunan İsmail Şatıroğlu 2013 yılında kurduğu Şafak Okullarıyla da eğitim camiasına başarılı bir adım atmış,yenilikçi,çağdaş,milli ve manevi değerlerimizi ön plana çıkaran eğitim anlayışıyla Şafak Okullarını çok kısa bir sürede Anaokulu, İlkokul,Ortaokul,Anadolu Lisesi,Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ve Anadolu Teknik Meslek Lisesiyle 4 kampüste 2000'e yakın öğrenciye eğitim veren güçlü bir marka haline getirmeyi başarmıştır..


 

Login


 

Ziyaretçi Defteri

pasamehmet
Herkeze Selam, acaba bu ""Sülaleye dayali Soy Ağacimiz."" ne zaman faaliy...

Ilkokul Mezunlarimiz

Eğridereköyü İlkokulu ilk olarak 1948 - 2008 Eğitim Yili

Calisma Asamasinda

Eğridere Köyü Facebook

Sosyal Medyada da, beraber kalalim.
Takip et Tiklayiniz

Go to top