Avrupa Derneğimizin 2014 Faliyetleri ve Devamı

2002 yılında kurulmuş olan Avrupa Eğridere Köyü Yardım Derneği her yıl olduğu gibi faliyetlerini köylülerimize yardımlaşmayı ve herkese kuçak açan derneğimiz 2014 yılında şuana Kadar yapmış olduğu faliyetler ve yapılaçak olan yardımlarının 2014 yılının ilk 5 aylık raporudur.

---------- Derneğin 2014 Yılı Faliyet Raporu ve Programıdır ------

              2014 Yılında Yapılan Hizmetlerimiz

- Köyümüz Lağulos (Işıklı mahalle) sinde Hamza Yıldız kardeşimizin yapmış olduğu Dereden mahalleye Kadar Teleferik için Dernek yönetim kurulu kendi aralarında toplamış oldukları meblayı Hamza Yıldız kardeşimize teslim edilmiştir.Dernek kasasından verilmemiştir.Dernek yönetimi kendi cepinden karşılamıştır yardımı.... Bu mebla Yönetim kurulunda görevli Naci Yıldız tarafından kişiye teslim edilmiştir.
- Derneğimiz her yıl organize etmiş olduğu KERMES 2014 yılında güzel bir Kermes organize ettik.
Kermesimiz İsviçre Basel Listal Camisi yönetimi ve cemaatıyla beraber ortaklaşa yapıldı. Derneğimiz bu kermesten gelen gelirin 10.000.-€ sunu Listal camisinin projesi için verilmiştir.
- Köylümüz İfteron mahallesindeki Camimiz için dernek adına camimizin seslendirme cıhazlarının alımı için dernek olarak masrafını karşıladık.
610.-€
- Köyümüzden 2014 / 2015 yılı eğitim ve öğretim için 4 Talebeye okul yardımı için Purs parası verileçek (2000.-€) bu aileler belirtirmiştir listemizden ayrılmıştır. yardım Okul sezonu başlarken ailelere verileçektir.
- Köyümüz Yaylamızda Proje için Cami Lojmanı için tüm yönetim kurulu olarak almış olduğumuz karar ilen yapılaçak olan Cami lojmanı için
Dernek Yönetimi camii inşaatı için derneğimiz maddi destek vermek için karar verilmiştir.

Not : Bu tarihe Kadar yapılan ve yapılaçak olan projelerimiz planlarımız


Bu yardımlarda Avrupa'da yaşamakta olan köylülerimiz ve Trabzon'lu ve Türkiye'nin her bölgesinden bizlere yardımda bulunarak her kimin katkısı varsa Allah herkesten razı olsun

Yönetim Kurulu adına herkese çok çok teşekkür ederiz.

Dernek Başkanı
Muhammet Pamuk Tarih : 07.05.2014

 
Eğridere Mahallesi

Köyümüz Eğridere Mahallesi Web Sitemiz 2002 Yılından beri 20 Yıldır Köylülerimizin Hizmetinde bu hizmet ben sağ olduğum müttetce devam edeçek

Şampiyon Trabzonspor

2021 / 2022 Lig Şampiyonumuz
      

Login


 

Ziyaretçi Defteri

pasamehmet
Herkeze Selam, acaba bu ""Sülaleye dayali Soy Ağacimiz."" ne zaman faaliy...

Ilkokul Mezunlarimiz

Eğridereköyü İlkokulu ilk olarak 1948 - 2008 Eğitim Yili

Calisma Asamasinda

Eğridere Köyü Facebook

Sosyal Medyada da, beraber kalalim.
Takip et Tiklayiniz

Go to top